Powrót
2018-08-24

Badamy Satysfakcję Naszych Klientów

Mercus LOGISTYKA wierząc, że jednym z najważniejszych aspektów wpływających na rozwój każdego przedsiębiorstwa jest opinia klienta i satysfakcja z otrzymywanych przez niego usług i towarów, uruchamia w dn. 29 sierpnia br. ANKIETĘ BADANIA SATYSFAKCJI.
Ankieta jest skierowana do pracowników przedsiębiorstw i oddziałów zrzeszonych w Grupie Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. i ma na celu zebranie, przeanalizowanie i usystematyzowanie opinii, a także uwag będących niezwykle cennym źródłem informacji. Wyniki ankiety będą stanowiły fundament wiedzy weryfikującej poziom oferowanych przez nas usług, zarówno z punktu widzenia ankietowanych jak i interesów naszego przedsiębiorstwa. Efektem naszych działań ma być podnoszenie jakości obsługi oraz poziomu świadczonych usług.

Planowana cykliczność ankiety będzie pokazywać czy wprowadzane zmiany są efektywne, pomagają się nam rozwijać a także jeszcze lepiej realizować zapisy wzajemnych umów. Mamy też nadzieję, że informacje uzyskane bezpośrednio od naszych klientów, wpłyną na wzmocnienie motywacji pracowników Mercus Logistyka udoskonalenie i wzmocnienie współpracy z klientem poprzez świadome jej kształtowanie.
Ankieta będzie dostępna na Portalu KGHM od godz. 7.00 w poniedziałek 29 września 2018 r.