Kontakt

MERCUS Logistyka sp. z o.o.

59-101 Polkowice
ul. Kopalniana 11

Centrala: tel. 76 724 81 10

SEKRETARIAT
tel. 76 724 81 13
fax 76 847 11 40
e-mail: mercus@mercus.com.pl






DYREKTOR TECHNICZNY

Anna Horoszczak

 tel. 76 724 81 20
fax 76 847 11 40
e-mail: anna.horoszczak@mercus.com.pl



DYREKTOR NACZELNY ds. BEZPIECZEŃSTWA
ZARZADZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
Kazimierz Kwiatkowski

tel. 76 724 8118
e-mail: kazimierz.kwiatkowski@mercus.com.pl



ZESPÓŁ SPRAW PRACOWNICZYCH

tel. 76 724 81 50
tel. 76 724 81 51
tel. 76 724 81 49
e-mail: zp@mercus.com.pl


ZESPÓŁ MARKETINGU
tel. 76 724 81 77
tel. 76 724 81 78
fax 76 847 12 27
email: marketing@mercus.com.pl


 ZESPÓŁ TRANSPORTU 
KIEROWNIK ZESPOŁU

Agnieszka Kuncik
tel.: +48 76 724 81 22

Trans ID: 915525-1

e-mail: agnieszka.kuncik@mercus.com.pl

DYSPOZYTOR-INSPEKTOR ds.TRANSPORTU
Piotr Dawidowicz
tel. +48 76 724 81 64
kom. +48 663 493 473
fax +48 76 724 83 68
Trans ID: 915525-2
Trans ID Mercus Logistyka: 915525

 




 




Zespół HZ 1
Zespół Towarów Strategicznych
e-mail: H1Z@mercus.com.pl


Zespół HZ 2 
Zespół Środków Ochrony Osobistej
e-mail: H2Z@mercus.com.pl


Zespół HZ 3 
Zespół Asortymentu Katalogowego
e-mail: H3Z@mercus.com.pl


Zespół HZ 4
Zespół Asortymentu Wielobranżowego
e-mail: H4Z@mercus.com.pl

Zespół HZW
Zespół Wsparcia Logistyki i Reklamacji

Kierownik Zespołu
Waldemar Błaszczyk

tel.  76 724 82 37
e-mail: waldemar.blaszczyk@mercus.com.pl

REKLAMACJE
kom.: 88 77 75 550

 

ZAKŁAD PRODUKCJI ELEKTRO-MECHANIACZNEJ W SOBINIE
DYREKTOR ZAKŁADU
Andrzej Pilipczuk
tel.      76 724 81 21
fax      76 724 83 44
e-mail: andrzej.pilipczuk@mercus.com.pl

Z-CA DYREKTORA ds. HANDLOWYCH
Joanna Hnat
tel.      76 847 11 61
e-mail: joanna.hnat@mercus.com.pl

ZESPÓŁ HANDLU I MARKETINGU W SOBINIE
tel.       76 724 83 40
fax       76 724 83 44
e-mail: pw2@mercus.com.pl
DYREKTOR HANDLOWY
Jacek Drobny

tel.:   76 724 81 14
kom.   887 841 986
e-mail: jacek.drobny@mercus.com.pl

BIURO HANDLU ARTYKUŁAMI BUDOWLANYMI
DYREKTOR BIURA

Sławomir Krawczyk
tel.     76 724 82 50
fax      76 724 82 36
e-mail: slawomir.krawczyk@mercus.com.pl

BIURO HANDLU ARTYKUŁAMI BUDOWLANYMI
tel.:    76 724 82 49
          76 724 82 45
fax      76 724 82 36

e-mail: tb@mercus.com.pl

BIURO HANDLU ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI

DYREKTOR BIURA
Artur Smolik
tel.:    76 726 82 55
fax      76 724 82 60
e-mail: barbara.lis@mercus.com.pl

BIURO HANDLU ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI
tel.:     76 724 82 62
          76 724 82 67
fax      76 724 82 60
e-mail: p1@mercus.com.pl
WYDZIAŁ PRZEWOZÓW OSOBOWYCH
DYREKTOR WYDZIAŁU
Jan Taraciński 
tel.:      76 847 10 71
e-mail: jan.taracinski@mercus.com.pl

Z-CA DYREKTORA
Kierownik Wydziału Przewozów  Osobowych

Marcin Borys
tel.:     76 847 10 04
email: marcin.borys@mercus.com.pl

ZESPÓŁ DYSPOZYTURY
KIEROWNIK
Piotr Bryja
tel.:     76 847 10 77
email: piotr.bryja@mercus.com.pl

DZIAŁ HANDLU I FAKTUROWANIA
KIEROWNIK
Paweł Kiljan
tel.:     76 847 17 51
email: pawel.kiljan@mercus.com.pl

PRZEWOZY PRACOWNICZE

KIEROWNIK DZIAŁU KOORDYNACJI PRZEWOZÓW
Marcin Ferenc
tel.:     76 847 10 76

email: marcin.ferenc@mercus.com.pl

Rozkłady:
tel.:     76 847 17 13
email: agnieszka.adamczewska@mercus.com.pl
Bilety:
tel.:     76 847 17 06

email: katarzyna.chrzaszcz@mercus.com.pl

PRZEWOZY OSOBOWE
INSPEKTOR
Wojciech Drzymała
tel.:     76 847 17 51
email: wojciech.drzymala@mercus.com.pl


Dyspozytor całodobowy:
tel.:     76 847 17 60

email: wpolubin@mercus.com.pl

Zapytania:
email: osobowy@mercus.com.pl

 
WARSZTAT SAMOCHODOWY
ul. M. Skłodowskiej-Curie 190 a
59-300 LUBIN
tel.:      76 724 82 04
            76 724 82 05
e-mail: serwis@mercus.com.pl