Wynajem autokarów


DZIAŁ HANDLU I FAKTUROWANIA

KIEROWNIK DZIAŁU
Paweł Kiljan
tel.     76 847 17 51
email: pawel.kiljan @mercus.com.pl

INSPEKTOR
Joanna Pirus
tel.     76 847 17 51
email: joanna.pirus@mercus.com.pl

Dyspozytor całodobowy:
tel.     76 847 17 60

email: wpolubin@mercus.com.pl

Zapytania:
email: osobowy@mercus.com.pl


FORMULARZ ZAMÓWIENIA - pobierz do wypełnienia

TABOR

Autokar MAN LION'S COACH R08

  
 
Nowoczesny autokar turystyczny o przestronnym wnętrzu, wyposażony w ekspres do kawy, lodówkę, układ klimatyzacyjny z indywidualnym sterowaniem, nowoczesny system audiowizualny z DVD i ekranami LCD, fotele o pełnym zakresie regulacji wyposażone w pasy bezpieczeństwa, rozkładane stoliki oraz toaletę. Autokar posiada najnowocześniejsze systemy, EBS zawierający ABS/ASR zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy.
Liczba miejsc: 57 + 1 + 1
Objętość bagażnika: 11,5 m3
Silnik: Euro 5 : 440 KM
rozkład miejsc - pobierz


Autokar MAN LION'S STAR RHS

 
 
Autokar turystyczny wyposażony w przestronne wnętrze, ekspres do kawy, lodówkę, układ klimatyzacyjny z indywidualnym sterowaniem, nowoczesny system audiowizualny z DVD i ekranami LCD, fotele o pełnym zakresie regulacji wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, duże schowki na bagaż podręczny oraz najnowocześniejsze systemy zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy o liczbie miejsc 53 + 1 + 1. 
 
Objętość bagażnika: 11,8 m3
Silnik: Euro 5 : 460 KM

rozkład miejsc - pobierz

   
Autobus MAN LION'S COACH R07
 
 

Osiem nowoczesnych autokarów turystycznych o przestronnym wnętrzu, wyposażone w  ekspres do kawy, lodówkę, układ klimatyzacyjny z indywidualnym sterowaniem, nowoczesny system audiowizualny z DVD i ekranami LCD, fotele o pełnym zakresie regulacji wyposażone w pasy bezpieczeństwa, rozkładane stoliki oraz toaletę. Autokary posiadają najnowocześniejsze systemy, EBS zawierający ABS/ASR zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Liczba miejsc: 49 + 1 + 1

Objętość bagażnika: 10,0 m3
Silnik: Euro 5 : 440 KM

rozkład miejsc - pobierz


Autokar NEOPLAN TOURLINER

 

Dwa nowoczesne autokary turystyczne wyposażone w przestronne wnętrze, ekspres do kawy, klimatyzację, lodówkę, nowoczesny system AUDIO/VIDEO, indywidualne oświetlenie, duże schowki na bagaż, fotele regulowane w dwóch płaszczyznach wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Posiadające nowoczesne systemy ABS/ASR zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Liczba miejsc: 53 + 1 + 1
Objętość bagażnika: 10,0 m3
Silnik: Euro 4 : 440 KM

rozkład miejsc - pobierz


Autokar NEOPLAN TOURLINER

 

Nowoczesny autokar turystyczny wyposażony w przestronne wnętrze, ekspres do kawy, klimatyzację, lodówkę, nowoczesny system AUDIO/VIDEO, indywidualne oświetlenie, duże schowki na bagaż, fotele regulowane w dwóch płaszczyznach wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Autokar posiada  nowoczesne systemy ABS/ASR zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa  i komfort jazdy.
 
Liczba miejsc: 51 + 1 + 1
Silnik: Euro 4 : 440KM
Objętość bagażnika: 10,0 m3
rozkład miejsc - pobierz


Autobus IRISBUS CROSSWAY

 


55 miejscowy autobus przeznaczony do obsługi międzymiastowego i turystycznego ruchu pasażerskiego. Autobus posiada standardowe systemy/układy bezpieczeństwa jazdy - ABS, ASR, układ grzewczy, klimatyzacji i wentylacji,  DVD,  oraz zestaw głośnio mówiący dla pilota,  regulowane w dwóch płaszczyznach fotele z pasami bezpieczeństwa. Autobus posiada licencję na realizację przewozów zagranicznych.
rozkład miejsc - pobierz


Autobus AUTOSAN EUROLIDER 1253 miejscowy autobus przeznaczony do obsługi międzymiastowego i turystycznego ruchu pasażerskiego. Autobus posiada standardowe systemy/układy bezpieczeństwa jazdy - ABS, ASR, układ grzewczy, klimatyzacji i wentylacji,  DVD,  oraz zestaw głośnio mówiący dla pilota,  regulowane w dwóch płaszczyznach fotele z pasami bezpieczeństwa, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla pasażera. Autobus posiada licencję na realizację przewozów zagranicznych.
rozkład miejsc - pobierz


Autobus AUTOSAN LIDER 1043 miejscowy autobus przeznaczony do obsługi międzymiastowego i turystycznego ruchu pasażerskiego. Autobus posiada standardowe systemy/układy bezpieczeństwa jazdy - ABS, ASR, układ grzewczy, klimatyzacji i wentylacji, oraz zestaw głośnio mówiący dla pilota,  regulowane w dwóch płaszczyznach fotele z pasami bezpieczeństwa, indywidualne oświetlenie i nawiewy dla pasażera. Autobus posiada licencję na realizację przewozów zagranicznych.
rozkład miejsc - pobierz