Centrum Zaopatrzenia Budownictwa

Oferujemy Państwu szeroki asortyment najwyższej jakości materiałów budowlanych, płytek ceramicznych, artykułów sanitarnych i instalacyjnych oraz elementów techniki grzewczej. W naszych Centrach Zaopatrzenia Budownictwa znajdą Państwo wszystko to, co jest niezbędne do wybudowania nowego domu, jego remontu lub mieszkania, a także nowoczesnego wyposażania łazienki. Naszymi dostawcami są sprawdzeni i uznani na rynku producenci, dzięki którym wszystkie produkty spełniają oczekiwane kryteria jakości, bezpieczeństwa estetyki i funkcjonalności. Dzięki zapewnieniu atrakcyjnych cen na oferowane produkty, możecie Państwo z naszą pomocą zrealizować swoje szeroko rozumiane cele i marzenia mieszkaniowe.
Współpracując z wysoko notowanymi producentami materiałów budowlanych, stale poszerzamy naszą ofertę handlową o nowe materiały i  technologie niezbędne przy budowie, renowacji i modernizacji mieszkań i domów.
Nasi pracownicy służą Klientom fachową wiedzą i profesjonalnym doradztwem.
Mając na względzie wsparcie procesu decyzyjnego przy większych inwestycjach i wygodę naszych klientów - proponujemy finalizację zakupów za pomocą
wygodnych systemów ratalnych. Wszystkie formalności związane z kredytowaniem zakupów załatwiamy na miejscu w ciągu 30 min.LUBIN:
Centrum Zaopatrzenia Budownictwa
ul. M. Skłodowskiej Curie 174
tel.: 76 847 87 80
tel. 76 724 82 36
fax 76 847 87 71
59-300 Lubin
email: czb.lubin@mercus.com.pl